Co je Pasulin

Pasulin je doplněk stravy vyrobený z přírodních ingrediencí jedinečného rdesna mnohokvětého (polygonum multiflorum). Pasulin je speciálním výživovým doplňkem určeným pro ty, kteří chtějí zlepši růst vlasů a zlepšit jejich celkový stav. 

Šampony proti vypadávání vlasů a vitamíny na vlasy pro muže Pasulin jsou doporučovány po transplantaci vlasů metodou FUE, protože podporují růst nových folikulů a nemají žádné vedlejší účinky. 

Alopecie - příčina ztráty vlasů u mužů

Androgenetická alopecie se často označuje jako "plešatost mužů". Jedná se o nejčastější typ vypadávání vlasů, který postihuje přibližně dvě třetiny mužů ve věku 35 let a až 85 % padesátníků. Problém s úbytkem vlasů řeší ale také mladíci ve věku 20 let. Vypadávání vlasů je způsobeno řadou genetických a hormonálních faktorů. 

Vliv hormonu DHT na vypadávání vlasů

Dihydrotestosteron (DHT) je hlavní hormon zodpovědný za androgenní alopecii u mužů. DHT způsobuje vypadávání vlasů tím, že vyvolává změnu vlasových folikulů. Vlasy produkované folikuly postiženými DHT se postupně zmenšují, dokud se folikuly nakonec úplně nescvrknou a nezastaví růst vlasů úplně.  

Léčba ztráty vlasů

Androgenetická alopecie je nejčastější příčinou vypadávání vlasů. Z hlediska farmakologie nemá v současné době defenzivní terapii. Jinými slovy, neexistují žádné léky nebo pilulky, které definitivně vyléčí plešatost. Dokáží ji však potlačit, pokud se zachytí včas. 

Trpíte-li vypadáváním vlasů již dlouho, může být jediným řešením chirurgický zákrok v podobě transplantace. Nejdoporučovanější metodou je FUE (Follicular Unit Extraction), která dosahuje již dlouhodobě velmi dobrých výsledků. 

Mezi další ošetření, která lze použít k posílení opětovného růstu jak transplantovaných, tak netransplantovaných vlasů, patří léčba PRP (Platelet-Rich Plasma). 

Spolu s těmito procedurami jsou produkty Pasulin nejlepším doplňkem stravy, protože dodává vlasovým folikům všechny látky, které potřebují pro přirozený a silný růst. 

Obnovení vertexu po 4 měsíčním užívaní pasulinu.
Obnovení vertexu po 4 měsíčním užívaní pasulinu.