Péče o vlasy

Vlasy jsou naší korunou krásy a vyžadují, abychom o ně náležitě pečovali. Někdo má vlasy přirozeně suché, jiní mají zase dědičné vypadávání. Správnou péčí o vlasy jim dodáte sílu, lesk a pružnost za každých podmínek. Produkty od společnost Pasulin jsou přírodní a podporují růst vlasů a zabraňují vypadávaní jsou tak v hodné pro lidi trpcí androgenní alopecií.

Jak vybrat šampon proti vypadávání vlasů

Vhodně vybraný šampon proti padání vlasů může výrazně napomoci obnově vlasů. Důležitou roli hraje složení. Parabeny a sulfáty (SLS, SLES) jsou toxické látky, kterým se raději vyhýbejte v rámci péče o své vlasy. Dejte raději přednost přírodním látkám, které:

  • zlepší přísun výživných látek díky cirkulaci vlasové pokožky,
  • dokonale očistí pokožku od mazu,
  • obsahují výživné látky a aktivátory pro podporu nového růstu vlasů.

Šampony a krémy Pasulin jsou založené na přírodní bázi s přídavkem panthenolu a alantoinu, které mají výborné regenerační účinky a zajistí dokonalou hydrataci vlasů. Obsahují aktivátory, které dokáží potlačit hormon DHT a zabránit tak řídnutí vlasů. Abyste svým vlasům zajistili dokonalou výživu a udělali maximum pro jejich zdraví, doporučuje se vybrat i vhodné doplňky stravy.

Vitamíny na vlasy pro muže a ženy

Kromě dědičnosti, stresu, nevyvážené stravě a nesprávné péči o vlasy může být příčinou jejich vypadávání také nedostatek vitamínů a minerálů. Biotin (vitamín H) a zinek blahodárně přispívají k udržení zdravých vlasů. Kyselina listová a přeslička podporují přirozený růst vlasů. Černý pepř a opletka působí jako vynikající antioxidanty. Všechny tyto látky jsou účinné DHT blokátory. Pravidelné užívání vitamínů na vlasy Pasulin může výrazně omezit jejich vypadávání.

Pro koho jsou přípravky Pasulin vhodné

Přípravky proti vypadávání vlasů Pasulin jsou vhodné pro muže a nyní nově u žen, jejichž rodiče či prarodiče trpěli androgenní alopecií, a oni se chtějí tomuto problému zcela vyvarovat. Šampony a vitamíny na alopecii mohou pomoci mužům, kteří tímto problémem již trpí a snaží se zmírnit nebo zcela zastavit vypadávání svých vlasů. Všechny produkty Pasulin je vhodné používat po transplantaci vlasů k jejich celkovému posílení a regeneraci. Přečtěte si více informací o Pasulinu.