Šampony proti vypadávání / růst vlasů

Jak vybrat šampon proti vypadávání vlasů

Vhodně vybraný šampon proti padání vlasů může výrazně napomoci obnově vlasů. Důležitou roli hraje složení. Parabeny a sulfáty (SLS, SLES) jsou toxické látky, kterým se raději vyhýbejte v rámci péče o své vlasy. Dejte raději přednost přírodním látkám, které:

  • zlepší přísun výživných látek díky cirkulaci vlasové pokožky,
  • dokonale očistí pokožku od mazu,
  • obsahují výživné látky a aktivátory pro podporu nového růstu vlasů.

Šampony a krémy Pasulin jsou založené na přírodní bázi s přídavkem panthenolu a alantoinu, které mají výborné regenerační účinky a zajistí dokonalou hydrataci vlasů. Obsahují aktivátory, které dokáží potlačit hormon DHT a zabránit tak řídnutí vlasů. Abyste svým vlasům zajistili dokonalou výživu a udělali maximum pro jejich zdraví, doporučuje se vybrat i vhodné doplňky stravy.

Pro koho jsou přípravky Pasulin vhodné

Přípravky proti vypadávání vlasů Pasulin jsou vhodné pro muže a nyní nově u žen, jejichž rodiče či prarodiče trpěli androgenní alopecií, a oni se chtějí tomuto problému zcela vyvarovat. Šampony a vitamíny na alopecii mohou pomoci mužům, kteří tímto problémem již trpí a snaží se zmírnit nebo zcela zastavit vypadávání svých vlasů. Všechny produkty Pasulin je vhodné používat po transplantaci vlasů k jejich celkovému posílení a regeneraci. Přečtěte si více informací o Pasulinu. 


Mrkněte na další kategorie: Doplňky stravy, šampony proti vypadávání, péče o vlasy