Pasulin Capelli šampon proti lupům a seboreické dermatitidě | obsahuje klimbazol

NOVINKA PROTI LUPŮM A SEBOREE

Pasulin Capelli šampon s tea tree oil - proti lupům a seboreické dermatitidě na pokožce hlavy.

Šampon Pasulin s klimbazolem je určený pro boj proti infekcím pokožky hlavy způsobeným plísní známou jako Malassezia, která je odpovědná za vznik lupů, suché nebo mastné ochlupení pokožky, což je známé jako seboreická dermatitida. Inovativní složení kombinuje climbazol s výtažkem z Tea Tree Oil, což zvýrazňuje jeho antibakteriální, antimykotické a antiseptické účinky.

Malassezia je kvasinka, která se šíří na pokožce hlavy a živí se mastnými kyselinami obsaženými v kožním mazu a těmi, které vznikají při rozkladu kožních buněk.

Přemnožení této kvasinky je spojeno s různými problémy, jako je pityriasis versicolor (lupy), folikulitida, nehtová plíseň, psoriáza a některé alergické reakce.

Kvasinka také způsobuje kožní problémy, jako jsou šupinaté krusty, mastnota a zčervenání. Může změnit pigmentaci pokožky (někdy způsobuje bílé nebo hnědé skvrny) a způsobit silné svědění. Malassezia může být také zodpovědná za seborreii: problém charakterizovaný svědivými, šupinatými červenými oblastmi a možnými žlutými krustami pokrytými mastným filmem. Trvalé svědění způsobené seboreou může vést ke ztrátě vlasů. Této kvasince se připisuje aktivní role při vytváření poruch na pokožce hlavy.

Pasulin šampon s klimbazolem do dvou týdnů po použití výrazně snižuje populaci Malassezie na pokožce hlavy.

Návod k použití: Naneste šampon Pasulin s klimbazolem na vlhké vlasy a nechte působit 4-5 minut před opláchnutím. Doporučuje se používat 2x týdně po dobu 3-4 týdnů.

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocamide DEA, Betula Alba Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Climbazole, Piroctone Olamine, Polyquaternium-7, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral.

399,00 Kč